Rolujte dolů a prohlédněte si celou úvodní stránku...

Rolujte dolů a prohlédněte si celou úvodní stránku...

#jsmeteam

Jsme TOPFOREX – LAPIERRE Pro Cycling Team! Jsme silniční tým závodníků do 23 let, který podporuje a rozvíjí mladé závodníky. Jsme unikátní projekt. #Jsmeteam

Tahem doleva si můžete prohlédnout celý TOPFOREX - LAPIERRE Pro Cycling Team.

závodníků A-teamu

závodních startů nás letos čeká

pódiových umístění v uplynulé sezóně

Kalendář závodů TOPFOREX - LAPIERRE Pro Cycling Team

6/3 – 20/3 Jednorázové závody ComunitatValencia – Valencie a Benidorm
24/3 Leonding (AUT) – 59. Radsaison-EröffnungsrennenLeonding
30/3 Velká Bíteš (CZE) – Česká „Primavera“ – první závod Českého poháru na silnici
6/4 Soběslav (CZE) – kriterium
7/4 Wels (AUT) –  58.InternationalesKirschblütenrennen
13/4 Kyjov (CZE) – kritérium
14/4 Kyjov (CZE) – Český pohár na silnici
25/4 Pardubice (CZE) – kritérium „Křivkův memoriál“
27/4 Dudince (SVK) – kritérium
27/4 Visegrad 4 BicycleRace – GP Czech Republic (CZE)
28/4 Krupina (SVK) – Slovenský pohár
28/4 Visegrad 4 BicycleRace Grand Prix Poland (POL)
30/4 – 5/5 CarpathianCouriersRace (POL)
1/5 GPVorarlberg (AUT)
8/5 Rokycany (CZE) –  Český pohár na silnici
10/5 – 12/5 CCC Tour – GrodyPiastowskie (POL)
11/5 Visegrad 4 Kerekparverseny (HUN)
12/5 Visegrad 4 BicycleRace- GP Slovakia (SVK)
17/5 – 19/5 RBB Tour (CZE)
22/5 – 26/5 Baltyk – Karkonosze Tour (POL)
1/6 34. Bergrennen-Diex (AUT)
2/6 32. Grand Prix Südkärnten (AUT)
6/6 – 9/6 Course de la Paix Grand Prix Priessnitzspa (CZE)
13/6 – 16/6 10. Int. Oberösterreich-Radrundfahrt 2019(AUT)
14/6 – 16/6 Tour of Malopolska (POL)
27/6 MČR – časovka jednotlivců Trnava (SVK)
30/6 MČR – silnice jednotlivců Trnava (SVK)
3/7 MČR – časovka družstev (CZE)
20/7 20. Int.BraunauerRadsporttage (AUT)
21/7 20. Int.BraunauerRadsporttage (AUT)
26/7 48. ErlauftalerRadsporttage (AUT)
27/6 48. ErlauftalerRadsporttage (AUT)
28/6 48. ErlauftalerRadsporttage (AUT)
1/8 – 4/8 Visegrad 4 Special Series Debrecen-Ibrany (HUN) UCI cat. 1.2
28/07 Vysočina Tour (CZE)
7/8 – 11/8 EUROPEAN CHAMPIONSHIPS U23 (NED)
9/8 – 11/8 Lidice – inkl. Blatná čs.pohár na silnici (CZE)
16/8 GPCapodarcoComunita Di Capodarco (ITA)
17/8 Puchar Mon nebo Memorial Henryka Lasaka (POL)
18/8 PucharUzdrowiskKarpackich (POL)
18/8 Kláštor p/Z (SVK) – slovenský pohár na silnici
25/8 Ostrava kritérium (CZE)
26/8 Ostrava český pohár na silnici (CZE)
4/8 – 8/8 Okolo Jižních Čech / Tour ofSouth Bohemia (CZE)
15/9 21. Int. Raiffeisen Grand Prix Gratwein-Straßengel UCI 1.2 (AUT)
18/9 – 21/9 Okolo Slovenska / Tour de Slovaquie (SVK)
21/9 Boleslav český pohár na silnici (CZE)
22/9 – 29/9 UCI ROAD WORLD CHAMPIONSHIPS U23 (GBR)
5/10 28. Peter Dittrich Gedenkrennen – Korneuburg Grand Prix (AUT)

TOPFOREX

prvni-cast

Lapierre

prvni-cast

kubr kolín

prvni-cast

pcv alfa

prvni-cast

TECAM

prvni-cast

TECAM PRAHA

prvni-cast

Amix Nutrition

prvni-cast

Arrows

prvni-cast

Continental

prvni-cast

ECO STONE

prvni-cast

ELITE

prvni-cast

ESIGRIPS

prvni-cast

Fast Forward

prvni-cast

Gastro AZ s.r.o.

prvni-cast

LAWI

prvni-cast

Maloja

prvni-cast

Metroprojekt

prvni-cast

MMC

prvni-cast

Paul Lange

prvni-cast

Peugeot

prvni-cast

farm therm

druha-cast

honkys export

druha-cast

dk profi

druha-cast

aqua centrum pardubice

druha-cast

PRO

druha-cast

poc

druha-cast

TIP CREDIT

druha-cast

SPORTIQUE

druha-cast

STAVOKA

druha-cast

VeloMedia

druha-cast

sevitech

druha-cast

feedback sports

druha-cast